nedeľa 9. apríla 2017

#giveaway 1st Anniversary of our Blog

Jou!

Dnes tu máme sľúbenú giveaway pri príležitosti prvého výročia nášho blogu (ktoré bolo asi pred mesiacom). Ak máš záujem zapojiť sa a skúsiť vyhrať niečo pekné, určite čítaj ďalej :)

Dlho sme premýšľali na cenami, lebo sme chceli aby reprezentovali mňa a rovnako aj Kiku. Dúfam teda, že sa vám páčia a výherkyňa/výherca si pri používaní týchto produktov na nás spomenú ;)

Myslím, že sú super a potešia nejednu z vás. Ja osobne ten svoj výber úprimne zbožňujem, čo ste určite mohli vidieť už v predchádzajúcich článkoch. Určite je jednoduché uhádnuť, ktorá skupinka produktov je moja :D Čo za ceny to teda presne sú?
 • Ebelin hubka na nanášanie make upu 
 • L´oréal Volume Million Lashes
 • Balea melónový sprchový gél (mňam! ♥♥♥)
 • NYX Soft Matte Lip Cream v odtieni Prague
 • Hydrofilný odličovací argánový olej Saloos
 • konjaková špongia
 • srdiečkový hrnček
 • krásne jarné pásky

Aj keď sú dve skupiny cien, výherca bude iba jeden. Presne tak! Jeden človek vyhrá toto všetko ;) Zapojiť sa môžete prostredníctvom blogu v komentároch alebo na Facebookovej fan page nášho blogu.

Pravidlá sú veľmi jednoduché. Stačí odpovedať na otázku a ste automaticky v hre. Nemusíte nič lajkovať a ani oficiálne sledovať náš blog (ale akejkoľvek prejavenej priazni sa potešíme). Ak budete komentovať aj na blogu a aj na Facebooku, máte väčšiu šancu vyhrať. Nezabudnite nám nechať váš mail alebo meno na FB prípadne IG, aby sme vás mohli kontaktovať v prípade výhry :)

Súťažná otázka: Ak by ste boli nejakým kuchynským náčiním, čo by to bolo a prečo?
Odpovedať môžete do budúcej nedele (16.4.2017). Víťaza uverejníme na našom FB a priamo ho kontaktujeme :)

Majte pekný deň a súťažte s naším blogom! 

10 komentárov:

 1. Chcela by som byť kávovarom(rkou?) :D pretože som pravá kávopička a robila by som všetkých kávopičom krásny deň ;D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahojte:) Ja by som bola kuchynsky robot. Mala by som vela funkcii a bola uzitocna,takze moj roboticky zivot by mal zmysel:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. aj ja by som chcela byť kuchynský robot :D lebo je velice useful :) dá sa použiť na fakt veľa vecí a nestála by som niekde v rohu skrinky bez toho, aby som bola užitočná :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja by som asi chcela byť miska ;),lebo šalát z veľkej misky chutí najlepšie,rovnako aj krém do koláča.A ešte je to jedna z Ondriho top hračiek,nie je nad čím uvažovať :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Bola by som napenovač mlieka... lebo bez mlieka je kava super, s mliekom este viac a s napenenym mliekom je ako z rozpravky :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Orsi, gratulujem! Stala si sa víťazkou :) V najbližšej dobe ťa kontaktujeme, aby sme dohodli detaily odovzdania balíčku. Tešiť sa môžeš už teraz :)

   Odstrániť
  2. Ahojte,
   veľmi pekne ďakujem, upozornila ma Tamara, že som vyhrala :) Veľmi sa teším, ešte som nikdy nič nevyhrala... :)

   Odstrániť
 6. Ja by som chcela byť rýchlovarnou kanvicou, pretože šálka horúceho (najlepšie zázvorového) čaju can make my day :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ahoj, ahoj!
  Tak ešte raz - naozaj krásny výber ♥ Ja by som chcela byť (bez všetkej hanby) chladnička z jedného jednoduchého dôvodu. Láska prechádza cez žalúdok, to je staré známe. Na to človek ale potrebuje nejaké jedlo. A kde väčšinou býva najviac jedla a teda lásky? V chladničke :) :D
  A teda kontakt na mňa - IG + FB Candy Grant, napríklad :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ja by som chcela byť trúba , ktorá dokončuje sladké koláčiky , ktoré chutia �� a tiež lebo je v nej teplo ����

  OdpovedaťOdstrániť